| mikuta a întrebat:

Heeey! Puteti sa imi spuneti si mie niste descrieri pentru hi5 de dragoste? adica unde pui poza si poti sa scrii ceva, funditzzza :*

1 răspuns:
| aniriiiiii a răspuns:

Sa nu imi dai niciodata drumu'; x
Iti dai seama ca fiecare experienta traita cu fiecare persoana e UNICA!love struck
Intelegi ca a forta lucrurile sa se intample va face ca mai tarziu sa nu fie asa cum ai dorit.
Cu timpul ...Iti dai seama ca nu viitorul era cel mai frumos ci momentul pe care il traiai atunci day dreaming
Inveti ca a incerca sa ierti, sa ti ceri iertare, sa spui ca iubesti, sa spui ca tie dor, sa spui ca ai nevoie, in fata unui mormant, numai are niciun sens, dar din pacate doar cu timpul putem invata aceste lucruri.
Cum azi e timp saluta.iubeste.zambeste.ajuta.invata love struck
Da` imi plaQ momentele alea in care iei foc ca nu vreau sa`mi dezvalui sentimentele.
Poate eu nu stiu ce-i dragostea... Dar de tine m-a legat ceva!