| Syaaa a întrebat:

Heeey TPU:*`! Legat de Liceul de Arte "Ion Mincu" din Deva..., Cu ce medie poti intra?, Ce examen de admitere se da [mai precis din ce?] si daca stie cinevathinking ce'ti da de desenat la admitere laughing? [ca am auzit de la profu de desen ca te pune sa faci ceva portretthinking], ce detalii mai stiti?:* funda:X

1 răspuns:
| Kiddx3 a răspuns:

Din cate stiu eu Ion Mincu nu-i liceu de arte thinking Sigismund Toduta e de arte plastice & muzica...thinking Am auzit, oricum, ca la I.M se intra cu medii destul de micute si stiam ca se da din romana si mate, iar daca e de arte cum zici tu, categoric si desen!