| Carlamonicaanghele a întrebat:

Heeey! vara asta chiar vreau sa am si eu picioarele mai groase...as vrea sa mai pun ceva la bulane...whistling
mentionez ca sunt usor crakanata...nu se vede tare... iar medicul de fam. a zis ca nu exita niciun remediucrying
heeeeelp!

1 răspuns:
| fluturas_3615 a răspuns:

Vara toate fetele vor sa slabeasca iar tu vrei sa te ingrasi? NU...mai bine ramai asa cum esti si sunt sigura ca multe fete si-ar dori corpul tau.Cine te place te place asa cum estitongue