| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Heei. Am o problema! Mi se electrizeaza parul' foarte repede. Dece si ce.as putea face in legatura cu astabatting eyelashes?! Fundita.

6 răspunsuri:
| RawrLexa a răspuns:

Heiii' foloseste un balsam. happy

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,cumparati un balsam, ca'ti linisteste firele rebele.Sau foloseste o ceara de par, sunt multe metode; intreaba si la magazinele cosmetice, faramcie; doamnele de acolo vor stie ce sa-ti oferehappysucces!:*

| JustMe5930 a răspuns:

Daca ti se elecrizeaza atat de repede e din cauza ca este ori foarte fin (subtire) ori uscat. Eu am parul cret si am aceeasi problema. Incearca sa folosesti un balsam special sau unul din balsamurile acelea spary care nu necesita clatire. Ti-l mai netezeste un pic. Apoi, tot pentru a evita elecrizarea foloseste un piaptan de lemn...

| catalina_2916 a răspuns:

Foloseste spuma de par si un sampon pentru fire rebelewinking

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Poate din cauza ca ai firele subtiri sau din cauza samponului pe care il folosesti...zic sa intrebi pe cineva care chiar se pricepe la asta
de exemplu la farmacie

| yoachimy a răspuns:

Poti sa folosesti un ser de par. Sa stii ca gasesti la kaufland de la gerovital plant. Mie mi-a aratat o prietena solutia asta. Si nu este scumpa deloc, vreo 10 lei MAXIM. ( p.s. : miroase chiar frumos :Xlove struck:X si iti simti parul mai racorit )