| nimicaici a întrebat:

Heei! am primit de la mosu un Nikon d3200 si as vrea sa va intreb cum e? e bun? sincer, chiar nu stiu despre el mai nimicpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Înseamnă că ai fost foarte cuminte, dacă ţi-a adus un astfel de aparat.
Şi da, este bun!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E bun [a stiut mosu ce sa iti aduca...are gusturi]

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Si eu am acelasi aparat, tot de la mosu primit.Are o rezolutie super buna, dupa parerea mea, pozele sunt de o calitate deosebita iar functiile acestuia te ajut sa faci poze de calitate. Dupa parerea mea este un aparat foarte bun.

| MrSoapte a răspuns:

Da, este un aparat foarte bun!
Citeste manualul, pentru a te descurca in utilizarea lui!
Eu am D3100 si sunt maximd e multumit de el...deci, D3200 este si mai ok happy
Are 11 puncte de focalizare, are ISO pana la 6400 deci, e super ok!