| Andreeiutzav a întrebat:

Heei, am un blog de ceva vreme, iar astazi am zis sa-l mai imbunatatesc...insa nu a fost chiar asa. Mi-am sters din greseala vizitatorii, pfff :( Foarte aiurea!

Btw...ce parere aveti despre el? http://visatorinlume.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
| DavidTTwowTT a răspuns:

thinking Ai muncit mult la blog se vede, dar tu esti cam pesimist de felul tau laughing. Imi place, totusi, cum abordezi situatiile. Si acele dialoguri, te fac sa vrei sa le citesti laughing. Bravo, tine'o tot asa big grin

| Andreeiutzav explică (pentru DavidTTwowTT):

Multumesc! Chiar aveam nevoie de un comentariu care sa-mi ridice morarul happy

| AndieVader a răspuns:

Se vede că-ţi place să scrii şi că te-ai maturizat de când ai început. smug Continuă să scrii!