| Anonim2133 a întrebat:

Heei,as vrea sa imi schimb url-ul pe tumblr si chiar nu am idee,acum e doar din numere, si as vrea ceva simplu, care sa aiba legatura cu viitoru, iubire, etc.

2 răspunsuri:
| punked a răspuns:

Pai ai putea sa intri de pe un calculator pe tumblr si dupa aceea sa te duci la setari
(iconita de langa log out), iar acolo iti poti schimba url-ul

| Anonim2133 explică (pentru punked):

Nu am pus bine intreabrea, ma refeream ca vreau sa mi-l schimb dar nu stiu cum in sensul ca nu am idei de un nume nou intelegi? big grin