| NoName_7204 a întrebat:

Heei
ce inseamna ilysfm? thinking
adica
ily-i love u
da sfm? thinking

fundita

5 răspunsuri:
| Diddy a răspuns:

De fapt e ilysm.
Si se traduce i love you so much.

| NyanCat a răspuns (pentru Diddy):

Nu, nu e ilysm, aia e altceva 'happy

| Elenaaa23 a răspuns:

Ilysfm= I love you so *** much(te iubesc al dracului de mult)
E o chestie tare draguta sa scrie cineva la status, asta pentru tine.

| anirod a răspuns:

Simple File Manager (FSM) este o utilitate de management bazate pe web fişier. Acesta este conceput pentru a fi utilizate de către cei care nu doresc să utilizeze ftp sau NU trebuie folosite ftp. Acesta poate fi scăzut într-un anumit director şi oferă acces la acel director, precum şi orice director de sub ea, inclusiv cele create de către SFM. Acesta poate fi plasat într-un anumit director şi configurate pentru a permite accesul la alte directoare afara locaţiei sale (centralizat). FSM oferă utilizatorului sa upload, redenumi, şterge, crearea de director precum şi directorul de navigare (în limitele copac sale), precum şi la crearea New File; include de asemenea un vizualizator de imagini, vizualizator de text şi descărcarea de tip mime

| bestintheworldnarcis a răspuns:

Source moviemaker