| Alexandra99a a întrebat:

Heei :*! Despre ce as putea vorbi cu un baiat pe care il plac dar el nu stie?

Răspuns Câştigător
| RedHots a răspuns:

Pai depinde ce legatura ai cu el: colegi, vecini, parteneri la vreun sport. Daca sunteti la scoala Poti sa te bagi in seama intreband ceva la vreo materie, poate sa gasiti o pasiune comuna apoi poti incerca sa l intrebi despre hobby-urlie lui, muzica pe care o asculta, daca are vreun animal de casa, filmele preferate, sporturi. Sigur o sa gasesti ceva pe moment

2 răspunsuri:
| pink2soul a răspuns:

Orice, gasiti lucruri care le aveti in comun happy sau lucruri care va plac sau nu.