| fede12 a întrebat:

Heei! Este un tip la scoala care mereu se uita mai ciudat la mine si mereu ma cauta cu privirea prin curtea scolii etc..nu am vorbit niciodata cu el, pana ieri cand trebuia sa plec si nu ne lasa profa de franceza. El a zis ceva gen : Tu nu trebuia sa pelci? si eu i-am zis : Ba da, dar nu vezi ca sta aia acolo. apoi el a zambit si am plecat. asta a fost prima noastra conversatielaughing Oare ma place de se uita mereu dupa mine?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur ca te place! De ce ai dubii, nu te crezi suficient de frumoasa pentru el?

| fede12 explică (pentru neutrino):

Nu e asta doar ca.a mai frant el inimi prin scoalalaughing

| neutrino a răspuns (pentru fede12):

Asta inseamna ca baiatul are valoare, si ca orice om care are valoare, are si succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este interesat de tine, poate şi atras de aspectul tău. Dar până la stadiul să te placă... Nici măcar nu vă cunoaşteţi, pare timid, încearcă să intri tu în vorbă cu el şi uşor uşor legaţi ceva.

| horansgang a răspuns:

Da, si probabil e prea timid sa o recunoasca. poate ar trebui sa vorbesti tu cu el.