| anonim_4396 a întrebat:

Heei helăău. Am o problemă. am un samsung corby plus http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0.
Şi mai exact am o problemă cu internetul... nu merge [ a mers când l.am luat, după nu ştiu ce i.am făcut că nu a mai mers ]
Este conectat la GPRS şi îmi spune " imposibil de conectat la GPRS, conectaţi la GSM? [ setez profilul GSM ] şi îmi dă eroare de reţea.
Ce ar trebui să fac? [ internet am. mi-am băgat o opţiune ] :d.

1 răspuns:
| An0nim_5078 a răspuns:

Resetare Generala