| Asdfghjkl99 a întrebat:

Heei TPU! Ce va doriti de >craciun?:
Cel mai amuzant raspuns primeste fundita happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS4 care ma asteapta in magazin sa-l ridic dupa ce termin programu de munca astazi.

| mona a răspuns:

In afara de sanatate imi doresc un LSD ...atat

| OnuOnulică a răspuns:

Să...nimic sad

| ionut1134 a răspuns:

De craciun cel mai frumos cadou pe care l-as putea primi este sa o vad pe o prietena(fosta bf) s-a mutat cu scoala la constanta sa faca un.De craciun mi-as dori sa o revad si sa o strang in brate...stiu ca nu-i un rasp amuzant cum iti doresti u dar asta e dorinta mea de craciun happy

| ionut1134 a răspuns (pentru ionut1134):

Sa faca un sport* pardon happy

| suiti11a a răspuns:

bere
alcool, *** si bani in zilele de azi cam asta ne dorim

| Klara1122334455 a răspuns:

Un iPhone, un catel, o pisicuta, o excursie in America, un fluture, un creion, o tableta, un laptop, un tablou, o carte, un covor, un pat, o pereche de cizme, cercei, bratara, rama de fotografii, un cal, un ghiozdan, încă un catel, un pitic, o floare, o coroana, un zmeu, un inel, un desen, un pix, o rochie, un bec, niște sosete, încă un catel, o vaca, o capra, un copac, un xbox, o agenda, niște lapte, încă un catel, un scaun, o foaie, un moș Crăciun(doar al meu), o mâță, un coș(de gunoi), un cont pe Facebook, încă un catel....si un Crăciun fericit!