| WeGirls a întrebat:

Heei. TPU. DEci azi m-am epilat pe picioare (cu epilatorul) iar dupa ce m-am dat mi-au aparut niste pe mici rosii. Ce ar putea sa fie? Va roog. Ajutati-maa. Fundaa. :*

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Este ceva normal in cazul in care te epilezi cu aparatul deci ai putea sa incerci ori crema pentru dupa epilare ori una hidratanta ori crema de galbenele ori vaselina cosmetica

1 răspuns:
| michelia a răspuns:

Te-ai iritat cum se intimpla deseori la epilat.
Ia-ti o lotiune " dupa epilat" Elmiplant de la Plafar si aplica peste toata zona, de fiecare data cind te epilezi.
Si acum va calma roseata.