| EyeCandy a întrebat:

Heei TPU sad
Decii problema mea e asta.Mooor de plictiseala straight face Ce as mai putea face?
Am citit la carti de ma. m spart, mi-am facut toate temele chiar si alea in plus straight face Pe mess, mai intru vb si gata.Cand ies pe afara pustiu straight face Toti sunt in "vacanta" acum pe cand incepe scoala.Eu am fost plecata de acasa, dar m.am intors cam de o luna si de atunci o tin tot asa straight face
Ce pot face sa nu ma plictisesc?! Stiti ceva jocuri faine, sau site-uri pe care poti face ceva distractiv sau macar sa faci ceva laughing? Plss help ME puppy dog eyes
Dau FunDa si` VoT ...Va multumesc multttt big hug siii va roog sa raspundeeeti love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohh, e vacanţă şi tu te plictiseşti. Fă exact ce îţi place. Trebuie să găseşti tu pe cineva cu care să faci o plimbare,cu care să povesteşti. Pun pariu ca nu toţi sunt în vacanţă.Ia-ţi reviste interesante,ia-ţi jocuri drăguţe pe calculator ( eu mai demult îmi ocupam timpul cu sims,cred că îţi va plăcea şi ţie).Dansează,cântă,ascultă muzică, pictează, fă orice ce ţi-ar putea ocupa timpul. Poti intra si pe site-uri interesante de fete sau despre viata in general. Trebuie doar sa cauţi. Baftă!

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca esti fata, joaca stardoll, si ca sa nu te plictisesti puneti filme de groaza, si poti sa vb la tel cu prietenii care sont in vacanta.

| NorbO a răspuns:

Fa si un sport, deseneaza cauta chestii pe netlaughing

| Anonimaa909 a răspuns:

Eu stau pe fb ore intregi si nu ma plictisesc, uitate la un film sau ma iesi si tu cu bicleta.winking