| Rodia7D a întrebat:

Heei. TPU Luni trebuie sa decoram 8C o sa aiba ultimul clopotelchatterbox. Niste ideei. sugestii? Poate niste imagini va rog [Funa ] happy.

Răspuns Câştigător
| A_2738 a răspuns:

Buna! M-as bucura daca te-as ajuta! Pai eu as face un pnou mare cu poze facute pe parcursul anilor,as desena pe tabla, puteti desena pe tricouri(sa va lasati mesaje), apoi pe usa puteti lipii o foaie sau un carton pe care fiecare copil sa-si lasa impresiile...(P.S.:sunt a 8-a big grin)Funda?