| Anabelle_5756 a întrebat:

Heei TPU! Ma gandeam sa-mi cumpar un telefon nou si voiam ceva si cu touch screen si cu tastatura qwerty in acelasi timp. Ce parere aveti despre Samsung B3410? este bun? merita cumparat?

2 răspunsuri:
| Rebel9 a răspuns:

Nu merita deloc am avut si eu unu l-a scapat odata jos si adio telefon(aveam carcasa din fier)

| stefy3663 a răspuns:

Iti recomand sa iti iei noul Htc cha cha si eu vreau sa mi-l iau si l-am gasit si ieftin undeva si o sa mi-l cumpar are taste qwerty si sistem android si butonul acela de facebook...este un telefon de nota 10si mai este Nokia n97 mini care este la fel de bun si daca te intereseaza Nokia sa-mi zici happywinking