| Katerinaaaaaaaa a întrebat:

Heei TPU, sunt intr'o dilema maxima. Am o prietena, bine.o cu osc de.2 luni app dar suntem ca sorele din punctul meu de vedere. Eu am vb cu fostul ei iubit, iar el s-a dat la mine oarecum,stiu.e ciudat si eu i-am zis andreei (ca nu e nimic intrre noi, dar nu vrea sa ma creada iar ea de fiecare data cand mi-a gresit, frate am iertato iar acum face pe..batman nu stiu ce k nu stiu ce i'am facut. dati'mi si mie un sfat ..sa o iert, sa nu o iert si sa ne vedem mai departe de viata...(andreea fiind prietena mea cea mai buna, sora )
Dau funda celui mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ilinka10 a răspuns:

Am avut si eu o dilema de genu. Daca tii la ea si crezi ca ea tine la tine. eu zic sa o ierti. eu am iertat, am iertat si mi-am dat seama ca ea se folosea de mine. eu zic sa te duci la ea si sa ii povestesti tot. sa ii explici si daca incearca sa intrerupa cu reprosuri... opreste-te ascult-o. si incearca sa ii explici totul. si intreab-o daca ea tine la tine. si daca ea crede ca are rost prietenia voastrahappy. funda?big grin