| ExXoTiCo a întrebat:

Heei TPU. Sunt nou pe aici si as vrea sa ne cunoastem putin. Deci ce ziceti daca ati spune cateva lucruri despre voi?

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Helo! Salut!
Numele, nu ti-l spun, e secret, ma cheama doar Friendhappy Vroiam sa pun The Friend, prietenul, dar e luat...
Pai, am 15 ani, deci minor, doar un copil, dar m-am inregistrat aici doar sa ajut oamenii pentru ca imi place, ajut cu ceea ce stiu, imi apar credinta, imi place sa cunosc oameni noi dar sa nu dau date personale despre mine, adica nu dau la toata lumea numele, adresa, etc, nici nu zic ca stai pe nu stiu undewinking
Cam atat de spus despre minewinking
Bun venit pe TPU!

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna seara si bun venit pe TPUhappy
Frumos era sa te prezinti tu primul/a, dar nu e inca tarziu!
Numele meu este Robert, am 22 de ani si sunt din Pitesti(jud Arges)Imi plac mult cluburile, petrecerile si iesirile in oras cu prieteni. Urasc miniciuna si oamenii ipocriti si superficiali!

| avrika07 a răspuns:

Salut cred ca tii clar numele meu. mi-am facut cont pentru ca ma plictiseam, imi place sa ajut unor eventuali prieteni si sa comunic! am 14 ani, R. Ungheni... daca ai vrea sa ne cunoastem comunicam prin mesaje!

| ExXoTiCo explică:

Incantat de cunostinta, eu sunt Alex, sunt din Bucuresti, am 16 ani si ador sa sar cu parasuta. Pt mai multe discutii puteti sa-mi trimiteti msj. big grin