| nicolici a întrebat:

Heei TPUhappy. Sunt noua pe aici si as vrea sa ne cunoastem putin, sa imi fac prietenibig grin. Deci ce ziceti daca ati spune cateva lucruri despre >voi?big grin

5 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Buna. Bine a venit printre noi. Ma numesc ( Amalia) Incerc sa ajut oamenii comunitatii cu raspunsuri cit mai folositoare. PS: Sunt din Moldova dar nimic nu ma opreste sa ajut romanii. O seara placuta)

| вèiiiвiii a răspuns:

♥ Buna. Bine a venit printre noi. big hug
♥ Mi se spune BeiiiBiii puppy dog eyes
♥ Am 15 anisoriibatting eyelashes
♥ Sunt din Bucuresti happy
♥ ---> Scopul pentru care suntem aici este :
sa raspundem la intrebarii care alti nu stiu. si la randul nostru sa fim ajutati love struck.
♥ Sper sa iti placa aici happy.
♥ Bye Nicolciii sper sa ne mai vedem pe aiciii. ♥ Pupiii kiss

| DAC a răspuns:

Buna nicolici!
Bine ai venit!
Ma numesc Andreea, am 15 ani si sunt din Craiova.
Speram sa iti faci cati mai multi prieteni, sa te simti bine in comunitatea TPU si cu ajutorul nostru sa descoperi lucrurile nestiute cu care ne surprinde viata!
Bafta la fundite si spor la cat mai multe raspunsuri folositoare!

| FetitaDeCiocolata a răspuns:

Buna,stiu cum este sa fii noua,dar nu te speria, cu totii-ti suntem prietenii, pai...Eu ma numesc Maria iar acesta este al doilea cont al meu pentru ca mi s-a furat parola am 11 ani,imi place sa ajut oamenii si-sa-mi fac prietenii noi, decii cum ar veni sunt prietenoasa si dornica de a darui ajutor, te pup! Si sa stii ca majoritatea oamenilor vor funda cand raspund pentru a fi la un "nivel" mai ridicat fata de ceilalti utilizatori intr-un fel "promovati" asa ca
Funda?laughing

| dulkica a răspuns:

Buna!

Ma cheama Alice, sunt din Bucuresti, incerc sa ajut cat mai multi oameni, nu numai pe TPU, ci si in realitate, asta e felul meu de a fiwinking
Sunt frumoasa, desteapta, amabila, amuzanta si foarte modesta
Daca vrei sa ne cunoastem mai bine pota sa-mi dai "Adauga ca prieten"
P.S.:Nu sunt genul care cerseste funde!