| ea_2165 a întrebat:

Heei. va rog niste sfaturi. am banchetul vineri si habar n-am sa ma misc sa dansez. ce sa fac?

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu trebuie sa stii sa dansezi ft bine ca sa te distrezi la banchettongue
Incearca sa ti cat de cat ritmul, mai uita-te la ceilalti iar restul vine de la sine.
Eventual uita-te pe youtube la niste filmulte in care te invata cum sa dansezitongue
Bafta:*Si sa te distrezi la banchetwinking

| diana_9674 a răspuns:

Pai asta nue o problema.nu trebuie as sti sa te mistii neaparat...invata sa te mentii pe ritm.si priveste la ceilalati si imita miscarile.Asa fara sa vrei iti vor intra in reflex si vei avea mai multe miscari.Multe persoane care habar nu au sa danseze, danseaza si se distreaza in legea lor.si nimeni nu rade de el. ce putin danseaza. E mult mia rusinos sa stai jos sa sa t euiti al ceilalti. Tu doar danseaza.la ineput e greu, dar apoi dca iti intri in ritm nu te mai oprestihee hee
succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa tii pasul cu ceilalti din jur si totul o sa fie bine.Nu trebuie neaparat sa dansezi calumea ca sa te distrezi. E banchetul tau asa ca du-te sa te distrezi si lasa-ti grijile acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine pasul cu ceilanti happy

| George_5905 a răspuns:

Eu zic sa te pisti o tara si apoi o sa vina de la sine!

| alexandra:X a răspuns:

Pai uitete pe youtube thinking
stiu si eu la niste miscari de baza happy
pentru diferite stiluri de muzica. ce crezi tu ca se asculta la banchet.happy
asta asa ca sa iti faci o ideewinking