| skiziiskiz a întrebat:

Heeii...care imi da niste site`uri pe care este horoscop pentru adolescenti big grinbig grinbig grin plssss...:X:X:X

4 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Nu exista horoscop pentru adolescenti, horoscop pentru adulti si horoscop pentru copii. Oricum previziunile sunt ceva destul de complicat si abstract. Nu te lua mot-a-mot dupa ele. Cei care se ocupa de asa ceva fac previziuni cu caracter general, lasand posibilitatea fiecaruia sa-l interpretez cum vrea. N-o sa citesti in nici un horoscop "atentie, maine cei din zodia Rac vor castiga la loto" laughing) in cel mai bun caz vei citi "maine, cei din zodia Rac vor avea noroc privitor la bani" asta putand sa insemne ca vei castiga la loto, vei primi salariul sau alocatia, sau vei gasi pe jos 50ron.
Nu exista horoscop care sa se potriveasca doar celor pana in 18 ani, sau doar celor in 19-25 happy

| oOoLadyMoOo a răspuns:

Preferatul meu : http://www.acvaria.com/

| NoMusicNoLife a răspuns:

Uite ai aici http://horoscop.acasa.ro/

iti alegi zodia si iti zice in fiecare zi :D