| RobertaRbtt a întrebat:

Heeii:*! Cum este la Mihai Viteazul? thinking Ma refer in punct de vedere al colectivului in special, dar si al profesorilor. Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Mihai Viteazu este unul dintre cele mai bune licee. Profesorii sunt super de treaba, deschisi la minte, ora este ora cand nu prea aveti chef de ora va lasa nu va sacaie insa asta nu se intampla mereu, te cam ard la note. Colegii sunt ok, noi deja ne cunoastem, dupa ce te acomodezi totul va veni de la sine. Este greu happy