| AlleHALLO a întrebat:

Heeii. Deci am o mare problema, zic eu laughing Am 1.82 inaltime si anul acesta am banchetul, de clasa a 8a. Ma tot gandesc si imi doresc enorm de muuulttt sa port tocuri, dar nu am cum, ca ma fac de 2 m :c. Ce as putea sa port, aveti vreo sugestie? Nici nu vreau sa ma gandesc ce greu imi va fi sa gasesc "pantofii perfecti". Nu vreau raspunsuri la misto. Astept sugestiile voastree :33

Răspuns Câştigător
| Redheadblonde a răspuns:

Ar fi dragut cu kitten heel peep toe sau kitten heel peep toe d'orsay sau ceva in gen chunky low heel sandals. La kitten heel sunt super draguti cu o funda in fata sau spate, zic eu. Si sandalele cu toc gros dar mic sunt super pe argintiu/ auriu, dar na, depinde de rochita ta! Bafta!

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Sandale gladiator happy

| antoniaidk a răspuns:

Credeam ca esti baiat si pui intrebarea asta.eram socata, confuza si voiam sa te intreb daca esti gayuthee hee))

| AlleHALLO explică (pentru antoniaidk):

Wtf, daca sunt inalta, nu inseamna ca sunt baiat..nu fac nici un sport. Pur si simplu seman cu parintii.; c

| antoniaidk a răspuns (pentru AlleHALLO):

Nu,dar n-am citit corect intrebarea laughing