| Fatanumarul1 a întrebat:

Heeii TPU! Am o intrebare. Cum pot sa imi instalez pe laptop un joc numit "Pou"? il caut si incerc sa-l instalez de cateva zile, dar chiar nu stiu. Multumesc. Ofer FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| TerryBăă a răspuns:

Heii! Am incercat si eu sa-l instalez pe Pou pe laptopul meu dar am sesizat ca nu se poate. Acest joc se instaleaza pe telefoanele mobile / tabletele cu android de pe App Store. Imi pare rau ca nu poti sa-l instalezi. Eu il am pe telefon si e tare super.
Fundita > :3

2 răspunsuri:
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Pe laptop nu se poate descărca. Se poate descărca doar pe tabletele și telefoanele cu Android. Dacă ai așa ceva pe telefon l-ai putea descărca acolo.

| Nibichan a răspuns:

Din cate stiu eu pou se poate pune doar pe telefoanele cu android nu si pe laptop.