| Adeeeeeeee a întrebat:

Heeii, TPU :*. Vreau si eu un cont de metin si incerc de cateva luni sa-l fac si tot nu merge, am respectat tot, nu stiu ce are. poate cineva sa-mi faca un cont de metin? Dar sa nu-l lasa-ti aici cine vrea sa ma ajute sa ia id meu : adde.ilysm_giulia. Si am o intrebare : Un singur cont de poate folosi si pe metin2 si pe metin3.? Fuundaa

1 răspuns:
| MaFiADoOm50 a răspuns:

Iti zic un pont Nu mai Juca Metin Pentru ca majoritatea metinurilor au virusul Trojan care iti mananca din partile calculatorului! Crede-ma am patit-o!