| Ixiii a întrebat:

Heeiii;;)
Am si eu un blog.:) http://gandurineobisnuite.blogspot.com/
As vrea de aia si voi vreti sa deveniti membri si poate sa imi dati si mie cateva comentarii, va rog :o3
Dau funda celui sau celei care este mai activ si da mai multe comentarii :x
Si ca sa fie si o intrebare : Va place?

Răspuns Câştigător
| Joanne a răspuns:

Sunt de acord cu @Hagiul...
Ar trebui sa incerci sa te maturizezi. Asa vei avea mai multi vizitatori pe blog, si te vei simti bine ca poti "imparti" ceva valoros cu ceilalti...S
Poti acorda funda celui care te lauda, dar astfel premiezi minciuna...

3 răspunsuri:
| Vasilina a răspuns:

Deci...blogul merita vazuthappy

| Roメette a răspuns:

Buna!

Este ff dragut happy :* Ai facut o treaba bunaa love struck

Iti las si eu niste commuri love struck :*

Fundoii?

| Hăgiul a răspuns:

Iti zic parerea mea, nu ma intereseaza nicio funda.
Este un blog pueril, cu ganduri fara nicio valoare insirate de-a valma.