| UserNAmEANoNim a întrebat:

Heeiii noua intrebare.am o prietena, are o relatie mai complicata si are nevoie de sfaturi. a venit la mine si normal ca i-am dat toate ideile posibile si am sustinut-o cat am putut de mult, dar m-a lovit cu o intrebare la care nici eu nu stiu sa ii raspund. de fapt stiu si am facut-o, dar ea vrea mai mult...si mai mult..."cum sa ii arat ca il iubesc in cel mai emoţionant mod, dar totusi sa îşi dea seama ca nu sunt proasta lui..ca nu voi fi mereu aici pentru el atata timp cat întrece masura si ca nu poate face din mine ce vrea?" sfaturi pleaseee. dau FUNDA... multu'

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! In primul rand sa fie ea insasi, sa fie alaturi de acel baiat daca are nevoie de asta...sa fie afectuasa dar sa pastreze o oarecare limita.
Daca el intrece masura atunci ii explica faptul ca nu-i face placere sa faca asa ceva si ca vrea sa inceteze. Daca baiatul nu inceteaza atunci cel mai bine l-ar parasi.
Degeaba il iubeste daca tipul o considera o jucarie fara suflet cu care poate sa faca tot ce vrea.
Bafta!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca baiatul are aceste pretentii, atunci fata ar trebui sa-i ceara sa-i arate el primul cum si cat o iubeste.

| doreal a răspuns:

Sa fie alaturi de el in cele mai grele momente ale lui.

| Kenya a răspuns:

Sa vada ca e o persoana specoala, sa fie ea insasi, sa il sustina, sa ii fie alaturi in momentele grele.

| MidnightR a răspuns:

Sa-l paraseasca, daca intrebarile ei reflecta comportamentul baiatului.