| mariarosenstroem a întrebat:

Heeiii! Poate careva sa imi zica cateva seriale/filme?

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Iti recomand serialul Mr. Robot. E genial.

| deeeaqq a răspuns:

Filme: Dear John, Deadpool, Fifty Shades Darker, If I Stay, Billionaire Ransom, Nerve, Save Heaven, San Andreas, Mirrors 2, Now Is Good, Paper Towns, LaLa Land, Spectacular Now, Now you see me, Me before you, 6, 9 pe scara richter, 3msc, Divergent, Why Him, Maleficent, Milf Seduces Teen, Big Hero 6, Fata din tren, The Longest Ride, The Vow, The DUFF

Seriale: Lie To Me, Teen Wolf, Screams, American Horror Story, Prison Break, Supernatural, Arrow, The 100, Lucifer, PLL, Gossip Girl, The Vampire Diares, Vikings, Game Of Thrones, The Walking Dead, Harry Potter, Grimm, Agents Of SHIELD.