| afrancii a întrebat:

:heellpp! am nevoie mare de ajutor sau un sfat! dau funda! chiar si dupa ce il spal parul meu are un aspect murdar si e lipicios la atingere. pana acum 2 zile era moale si avea un aspect superb, ce sa ii mai fac? sad

2 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca un alt sampon.

| zzoni45 a răspuns:

Eu flolosesc un sampon cu extract de petrol se găsește la toate farmaciile este foarte bun. Dupa cum se stie mai demult oamenii se spalau cu petrol in cap si samponurile din ziua de astazi sunt foarte puternice mai ales daca esti adolescent iti provoacă caderea parului si apariție de mătreață. Eu de cand folosesc șampon cu petrol nu mai am pic de mătreață