| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Heey, am o intrebare sambata ma duc in Romania si nu am mai fost de 3 ani imi spuneti si mie cam ce este la moda acum in ro? ce haine se poarta? ca sa stiu ce sa imi iau la mine! big grin
funda happy

Răspuns Câştigător
| carinutza25dragutza a răspuns:

Buna!
Incearca sa porti ceva lejer, cum ar fi blugi si tricouri, dar tinand cont ca e destul de cald, ia niste pantaloni scurti cu ceva. Poti purta si rochii daca vrei...

Chiar daca stau in Romania nu prea stiu ce sa-ti spun despre ce e la moda. Doar. FII COOL! happy

Ia-ti spray de tantari, chiar o sa ai nevoie, si costumul de baie, daca vrei sa mergi la strand.

Sper ca ti-am fost de ajutorhee hee

4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

The peak of shallowness!

Răspuns utilizator avertizat
| carinutza25dragutza a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutorwinking