| anonimho a întrebat:

Heey, am si eu o problema, acuma 2 zile vorbeam cu un baiat care imi spunea ca ma iubeste si ca s-a indragostit de mine, iar acum are prietena dar continue sa vorbeasca cu mine ca si cum am fi impreuna, ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Da-i papucii, doar nu te injosesti atat de mult incat sa fii rezerva lui. Stop!

| einenebun23 a răspuns:

Sa il intrebi,, Tu de fapt ce doresti sa faci? Sa ramai cu mine sau cu ea? `` Nu de alta dar fa-o acuma pana nu va fi prea tarziu ca sa nu traiessti o deziluzie.

| zuzyalecsutza a răspuns:

Sa ii zici sa aleaga ori una ori nici una laughing daca ar alege-o pe ea ...si ar continua sa vorbeasca asa cu tine i-ai zice sa termine ca nu esti interesata ..si daca nu ar inceta as vorbi cu prietena lui pentru ca poate ar intelege altceva.i-as explica cum stau lucrurile. FUNDA? happy