| adela2012 a întrebat:

Heey happy! Ce se pune in noaptea de Sfantul Andrei sub perna ca sa iti visezi ursitul? Si mai era ca sa iti visezi urmatorul prieten sau ceva de genul laughing. Inafara de busuioc, turte sau mai stiu eu ce laughing. Lucruri simplewinking.

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Http://www.girlsclub.md/......tul-andrei Aici sunt unele lucruri mai simple de facut.Cred ca e una si cu facutul turtei, da` n-o baga in seama;))

2 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Esti constienta ca lucrurile astea nu sunt reale, nu?

| Astamica123 a răspuns:

Eu stiu ca de Sf Andrei se pune grau, crengute de mar, par, busuioc. Funda?