| myruna_3591 a întrebat:

Heey
Eu am fost admisa anul asta la "Costin D. Nenitescu"- Profil: protectia mediului la intensiv. Vineri trebuie sa dau testul de intensiv. Si nu ma judecati ca de ce am pus la intensiv daca nu stiu nimic din engleza pentru ca nu stiam daca se da test. Acel test este pentru a fi admisa? Se da oral sau scris? Si daca nu sunt admisa ce se va intampla?
Ajutooooorcrying

Dau funda
Dau vot
Oriceeeeeecrying(

Răspuns Câştigător
| Klauus a răspuns:

Si eu tot la protectia mediului suntlaughing
eu am dat bilingvu si l-am luattongue
da add cool_anime big grin

2 răspunsuri:
| myruna_3591 explică:

Scuze Sambata Trebuie Sa Du Testu

| tzra a răspuns:

Si eu am fost repartizat tot la Costin Nenitescu, protectia mediului intensiv engleza da-mi ID tau de mess sa vorbim! sau baga-l tu pe al meu in lista tzra.robert