| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Heey. spuneti-mi si mie cum o fac pe mAMA sa ma lase sa am parul lung? sunt fata am 14 ani si nu imi place deloc sa ma puna sa ma tund scurt crying plaa HellP! FunditZzabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Tiffanny a răspuns:

Dar de ce nu te lasa?
Spune-i ca fetele de varsta ta decid ele cum sa aiba parul(lung sau scurt).
Eu una nu-l am nici lung nici scurt.Adevarul e ca daca ai parul lung e foarte najpa,te doare capul, e greu de ingrijit si din contra, se poarta parul scurt.Eu una vreau sa ma tund scurt cam de 3-4 cm si sa mi`l fac cu gel(zburlit) happy

3 răspunsuri:
| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Hey.pai ai 14 ani si iti zice mama ta cum sa te tunzi? infine ar trebui sa ii spui ca ii parul tau si faci ce vrei cu el da spune-i-o pe un ton cam calm incearca macar si viziteaza blogul meu :http://talent-girls.blogspot.com/2011/05/rebela-sau-cuminte.html ii despre canteca inventate de noi si saptamana asta o sa ne inregistram si o sa ne auzi daca mai intri pe el:D

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Hei lasa aici ce ai vrut sa zici prin maxim :)) ca nu-mi merge sa-ti vadmesajul si sa-mi zici daca iti plc:X http://www.tpu.ro/......-timp-dar/ la intrebarea asta lasa:P

| Crpmd a răspuns:

Eu cred ac trebuie as incerci as ii explici mamei tale... ca in cazul asta e alegerea ta, si sa incerci sa fii calma, chiar daca totusi ea iti ad un rasp nefavorbil... daca azi itizice nu, maine la fel, sunt convinsa ca daca o sa mai incerci, dar sa nu devii prea insistenta o sa primesti un raspuns satisfacatorwinking