| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Heey...stiti cumva cand se afiseaza rezultatele repartizarilor la clasa a 8a pe net sau la liceu(nu stiu unde se pun prima data)? Intreb pentru ca se zvoneste ca ar fi maine, altii spun ca poimaine.deci stiti cumva? puppy dog eyes happy Multumesc anticipat XD Funitzza normalwinking

9 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Oficial au spus ca se vor afisa la scoala si pe site miercuri, 13 dar este posibil sa apara pe net rezultatele maine.

| kattya96 a răspuns:

In mod normal, maine ar tb sa fie pe edu.ro adica pe data de 12
Iar la scoli pe data de 13 iulie.
Oricum miercuri sigur o sa se afiseze la scoli, da poate avem noroc si le prindem pe net. Avend in vedere cate judete sunt cam greu, da cine stie...

| Bojthe a răspuns:

Pe 13 si eu astept cu nerabdare. Sper sa intri unde iti dorestibatting eyelashes
G.B.U
funda?

| MâţaD a răspuns:

Pe internet scrie ca se vor afisa pe 13 iulie.s-ar putea sa se afiseze de maine.vom vedea, intereseaza-te si tu!happy

| Ionut a răspuns:

13 iunie. se afiseaza oficial rezultatele concrete.

| loryys a răspuns:

Au aparut

| AliceAmy18 a răspuns:

Cel mai repede se va afisa pe www.edu.ro cred ca maine in jur de ora 14 vor fi afisate

| annyta a răspuns:

Buna.se afiseaza maine sau pe www.admitere.edu.ro cel mai bine verifici maine ca deocamdata nu sa postat nimic m`am uitat si eu. funda?:X

| Maria_1599 a răspuns:

Eu stiam de 13 iulie dar ar fi bine daca s-ar afisa maine, abia astbatting eyelashes:Xbig grin