| anonim_4396 a întrebat:

Heey TPU happy
Azi am vazut Iron Man 3 si am decis ca vreau sa...fie exact ca personajul principat Tony Stark big grin laughing. Si nu, nu glumesc big grin
Adica serios vorbind thinking, as vrea sa fac cam ce facea el pe la inceput si ma gandesc cum as putea sa ajung ca el, adica ce facultate sa fac ca sa ajung cam ce face el..Bine, nu cred ca o sa ajung la un "Iron Man" laughing dar asa, adica sa fiu sa ajung sa creez chestii etc. big grin laughing P.S: vreau raspunsuri seriose big grin

1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

Trezește-te la realitate, de inventat, slabe șanse.Dar stilul lui de a vorbi de a se comporta îl poți învăța.
Și dacă tot vrei să ajungi inventator du-te la MIT în Sua.