| sweetgirl09 a întrebat:

Heey TPU! Ieri am fost cu prietena mea in parcul de langa blcul meu... acolo era tipul de care e topita prietena mea. Ne-am asezat noi pe leagane, si el vine si se aseaza intr-un fel pe ea, statea in stanga leaganului, facandui usor vant iar noi am inceput a chicotihee hee. Ea era foarte mandra ca baiatul pe cale il place o place si el! Eu sincer nu stiu ce sa zic mie mai mult mi s-a parut ca si-a batut joc de ea... pentru ca din cate stiu eu un baiat cand place o fata, nu se " aseaza " pe ea, ba dinpotriva e foarte timid. Voi ce ziceti?/ ( dau funda ) :*

4 răspunsuri:
| silvipisicutza a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine. Un baiat indragostit reactioneaza complet altfel. Nici macar nu ar avea curaj sa se uite in ochii ei. Asta e un act de nesimtire si bataie de joc. E un semn ca baiatul nu are ganduri serioase ci e un mare gagicar. Nu este drumul cel bun mai bine renunta prietena ta.

| sweetgirl09 explică (pentru silvipisicutza):

Incearca sa renunte la el de aproape 1 an...sad

| silvipisicutza a răspuns (pentru sweetgirl09):

Si de ce nu reuseste?

| sweetgirl09 explică (pentru silvipisicutza):

Pentru ca ține prea mult la el... nici macar nu poate sa placa alt baiat. Nu stiu ce e cu ea... sad thinking