| Frogie a întrebat:

Hehehe. ia spuneti... voi aveti fantezii? au limite sau? (exemple pls )

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Fantezii sexuale u mai am docamdata, le-am indelinit pe toate tongue. alt tip de fantezii nu am, deocamdata vreau sa am un avion particular si ...cam atat laughing

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Exemple pls...nu se poate... mi se pare ca esti putin perversa cand ne ceri asa ceva.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sexuale, da! laughing Cine nu are?
Fara numar, fara numar!
Perversa intrebare, unde vrei sa ajungi? Iti e teama ca numai tu ai fantezii si asta e un lucru rau? happy

Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca toata lumea are fantezii...la urma urmei asa ne alimentam imaginatia happy

Shin
| Shin a răspuns:

Da, am! Cu un motor Kawasaky Ninja happy Abia astept sa-l am ca sa ma dezlantui tongue
Shin.

| Frogie explică:

@elena @ softcristi...in intreabre nu am specificat...si nu e vb numai de fantezii sexuale...ma refeream la fantezii in general.tongue

| Brigitta a răspuns:

De care fantezii? Din alea sexuale? Da, cu prietenul, apoi le punem in practica. Nu dau exemple.
Altele: ce as vrea sa zbooor. Sa imi creasca aaaripi.
Am fantezii sa ajung in Bora Bora. Ma imaginez acolo pe plaja sub o umbreluta din frunze.
Cateodata imi imaginez ce bine ar fi sa am o pusca (asta in trafic, la volan). happy Tu?

| RamonaMn a răspuns:

Poate!tongue

| Simon_7286 a răspuns:

Da visez sa castig bani multi la loto si apoi sa merg la femei fara numar fara numar, dar si fara manele sau manelisti