| CatalinaPaulaM a întrebat:

Hei! Aș avea nevoie de câteva sfaturi.Aș vrea să-i fac prietenei mele cele mai bune un cadou de Crăciun, dar problema este că nu prea știu ce anume :/ Un impediment ar fi și faptul că stăm într-un sat mai uitat de lume, să zic așa, de unde nu pot cumpăra chiar nimic :/ Îi place să citească, deci un element al cadoului ar fi o carte pe care o să o comand de pe internet, dar nu prea știu ce să aleg, ceva care să fie atractiv și numai bun de citit lângă sobă, în seara de ajun. Apoi, îi plac brățările, deci am început deja să confecționez una. Dar, mi se pare că nu-i complet. Cadoul ar trebui să mai conțină ceva, dar nu prea știu ce anume...Îmi dați niște sfaturi? Ce fel de carte să-i comand și ce altceva să mai conțină cadoul? Mulțumesc happy

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu unul cred ca este de ajuns... cartea si bratara. Gestul conteaza! Nu trebuie sa fie ceva costisitor ca sa iasa un cadou reusit.

Este prietena ta, tu o cunosti mai bine.
Nu stiu ce carti ii plac. Eu as incerca in locul tau Hunger Games, Divergent.
*Asta daca ii plac filmele respective.* O poti invita la tine ca sa va uitati la acele filme. Daca ii plac atunci ii poti lua si cartea. Nu este neaparat sa fie o carte despre Craciun...

Succes!

1 răspuns: