| Deny003 a întrebat:

Hei acum 2 zile(azi e a 3 a ) mi am băgat un pierce in limba la salon. Limba mi-a fost umflata toată, acum este doar în jurul biluțelor, iar biluta de sus îmi intra sub limba. Este ok? Vreau păreri doar de la cei care au pățit la fel și ce s-a întâmplat. Nu vreau sa îl întreb pe cel de la salon pentru ca el mi-a zis ca am voie orice iar pe net am vazut ca nu am voie lactate și sucuri cu acid (în astea 3 zile am băut cola și burn ptc nu am stiut). Ce e de făcut? Parca nici nu as vrea sa îl dau jos adică degeaba poate e normal. La voi cum a fost?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic sa nu faci infecție sau vreo nebunie și nu ști ce se întâmplă dacă vezi ca nu te simți bine... Mergi la medic nu sta asa Doamne ferește nu te juca cu sănătatea ta.

| Deny003 explică (pentru anonim_4396):

Ma simt bine nu ma doare prea tare, mananc puțin doar ca mi-a dat de gândit cum e bila băgată, atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deny003):

Bine atunci