| Maryna_Marinutza_1999 a întrebat:

Hei!
Acum 5luni am fost într.o tabara cu cativa colegi. Cu noi au mai mers cativa copii iar prin acei copii se afla un baiat cu care m.am si ma înteleg destul de bine iar acum realizez ca m.am îndragostit de el dar e o mica problema ca el e in oras la 27 km îndepartare si nu prea pot sa ma întalnesc prea des c el si din cauza scolii... Si cred ca si el ma place.
Îmi puteti spune cum pot sa-i spun ca.l plac? Cateva sfaturi sa.si dea cu seama...

Răspuns Câştigător
| Marilyn50 a răspuns:

Sincer te sfatuiesc sa incepeti sa vorbiti de exemplu prin mesaje sau la telefon si dupa un timp incepeti sa fiti deschisi unii cu altii si asfel si el va fi deschis cu tine. Legat de ideesa sa va vedeti mai mult......propuneti va sa va intalniti intr-un parc sau la mall happy. Sper ca te am ajutat si daca poti te rog sa incerci sa mi raspunzi si mie la o intrebare e pe profilul meu

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca pentru inceput ar trebui sa vorbesti mai des cu el pentru ca baietilor le place sa fie bagati in seama, iar daca nu esti sigura pe tine poate ar trebui sa vorbesti mai mult cu el pe o perioada de timp ca sa fii sigura pe momentul acela cand ii vei spune ca il placi. Daca sentimentul nu e reciproc, iar daca el e baiat bun, te-ar refuza politicos. Daca e baiat nesimtit te-ar lua la misto si sper sa nu o patesti.Tu il cunosti ca sa il poti incadra in una din variante.
Sper ca am ajutat.O zi buna!

| addya a răspuns:

Spune-i direct ca iti plaace mult si tot ce simti pentru el daca si el simte la fel pentru tine o sa gasiti modalitati pentru a va intalni mai des iar daca nu ce ai de pierdut? mult curaj