| AndreeaS3409 a întrebat:

Hei! Acum ceva timp am pus întrebări pe TPU cum sa reușesc sa mi găsesc un iubit. Acum, imi place de un baiat, dar vreau ca si el sa știe ca il plac. Ce credeti ca ar trebui sa fac incat sa il atrag are mine si sa fie ceva mai mult...
Multumesc frumos pentru părerile voastre, chiar incercay sa le urmez!

1 răspuns:
| Elide a răspuns:

Nu incerca sa.l atragi el trebuie să facă primul pas daca este interesat de tine...eu merg pe 'fa tu primul pas că.i fac eu pe următorii 99'