| GigglesToDay a întrebat:

HEI ajutati-ma pe a5 ma consultat cica aveam suflu sistolic.(m-am dus la spital -n-aveam nimic ...att aveam emotiisad zici ca am o fobie pentru.doctori)
acum a 8 la fel cica imi bate prea tare s-imi dea seama daca am suflu sistolicstraight face emotiilea astea cum sa le controlezcrying? sigur n-am nk voi ce ziceti

1 răspuns:
| freakazoid a răspuns:

Chestia cu emotiile in cabinet e normala, un medic ar trebui sa stie asta, si mie mi s-a intamplat de cateva ori, dar nu-mi bat capul n-am avut nici o problema majora pana acum din cauza asta.
Daca vrei sa-ti controlezi emotiile si parte din sistemul nervos vegetativ, inscriete la cursuri practice de yoga :d