| anonim20 a întrebat:

Hei! ajutati-ma plizz...dati-mi ceva idei pe tema "cartea miracol al cunoasterii" Dau FunDitza

1 răspuns:
| justsmile16LA a răspuns:

Carte e asemenea unui taram magic, care asteapta sa fie descoperit.
Ea este asemenea unui prieten care ar putea sa iti povesteasca ore intregi, dar fara sa te plictiseasca.Este asemenea unei noi planete nedescoperite, in care te asteapta multe mistere. E ca si cum te-ai scufunda in ocean fara a sti ce poate fi acolo, urmand noi aventuri.happysper ca-ti place.winkinghappy