| paezi a întrebat:

Hei all! happy
Am o problema care suna asa:
Trec in clasa a 8 in toamna si nu stiu ce sa fac cu viitorul meu sa spun asa...Nu stiu ce liceu sa fac, am medie pentru oricare liceu din judet dar nu stiu unde sa ma duc. Eu am doua optiuni:
1:Sa ma duc la liceul economic la profilul de economie si sa continui cu FEEA sau ASE.
2: Sa ma duc la liceul CNME si sa fac stiinte sociale ca apoi sa dau la academie (de politie)

Voi ce ati alege in locul meu? Pe ce profil ati merge si de ce?

1 răspuns:
| xXxPussyKiller69sawag420xXx a răspuns:

Prostituată