| bebebebebebebe a întrebat:

Hei all:* O problema..nu mai pot sa raspund la intrebari pe tpu..imi zice ceva de genu :Utilizatori de email neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi(azi nu am postat nici unul si tot nu pot) si dupa scrie pentru a confirma emailu click aici dau si imi cere id il scriu si trebuie sa confirm dar eu nu pot pentru ca mi.am uitat parola de la id,cum sa o aflu? am dat la forgotten password(parola uitata) dar tot imi da un cod sa il scriu,il sciu, iar alt cod, alt cod si tot asa si nu ma duce nicaieri nu pot sa aflu parola sa confirm emailu.vi s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| kmidodo a răspuns:

Daca vrei sa ajuti copiii( si nu numai) de aici cu raspunsuri, iti faci o noua inregistrare pe TPU. O vreme am scris aici apoi am intrerupt, am uitat parola si m-am reinscris cu alt asazis nume, alta parola pe care NU o mai pot uita. E simplu.

| LucccyTheGreenMonster a răspuns:

Uita-te si la intrebarile mele .....am si eu o intrebare lafel...vei gasi raspunsul acolo