| Biianca19 a întrebat:

Hei am 12 ani...am venit in avcanta in Italia si stau la casa viza-vi cu mine este un abiat de vreo 20 de ani cred, cand ies afara si el e pe terasa atunci s etot uita la mie si zambeste la fel a facut cand erma pe balcon si a venit acasa si s-a uitat la mine a zambit si si-a aranjat parul, mie nu imi place de el si mai ales eu am 12 si el 20 sau cred ca mai mult dar il simpatizez pentru ca e frumuselaughing

Răspuns Câştigător
| lorena15 a răspuns:

Te simpatizeaza sau ii plac copiibig grin

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Cu cine ai facut gramatica? Invata sa vorbesti romana si dupa du-te in Italia! happy

| lorena15 a răspuns:

Heismug respect frate:3 nu imi pasa de superficialitatile astea cu lesbienele, gay sau nu mai stiu ce