| Petrescu_Stefania_1996 a întrebat:

Hei! Am 13 ani si imi place de un baiat de 18 ani care nu este din București... M am vazut cu el de câteva ori si a inceput s mi placa de el foarte tare. Cred ca si el ma place fiindcă imi tot da inimioare si chestii de genul pe mesaje. Nu știu ce ar trebui sa fac sa ii spun ca imi place de el si ca as vrea sa fiu cu el?

Ma puteți ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Mieeez666 a răspuns:

laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 anisori esti inca un copilas mic, care viseaza la papusele si feti frumsoi, nu la dragoste si barbati.
Ia o pauza de la visat, ca in cateva zile incepe scoala, si ai de invatat pentru examenul de capacitate.

| Madesz a răspuns:

Bea un pahar de lapte, fa-ti o cruce, si culca-te.

| KlibrDM a răspuns:

Pedohee hee

| nhhv a răspuns:

Unu de 18 vrea altceva și cu siguranță tu ești prea mică. Încetați să mai credeți că o inimioară e echivalentul unei cereri în căsătorie, că e penibillaughing.