| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Am 14 ani jumate si sunt clasa a8-a.As vrea si eu sa ma angajez deoarece(si acum urmeaza o povesteyawn)tatal meu e bolnav si din cauza asta a trebuie sa iasa la pensie(6 milioaneoh go on, un ****.)mama mea lucreaza si din cauza ca avem nevoie de mult mai multi bani trebuie sa lucreze si in plus si vine acasa pe la 9-10 noapteaoh go on si pleaca la 6 dimineata, nu e o slujba tocmai placuta si relaxantahappy. deja a lucrat foarte mult ca eu sa pot merge intr-o tabara in aceasta vara. urmeaza banchetul.as vrea ca eu sa pot da banii pentru el+rochie+pantofi, macar atat pot face.stiu,sunt prea mica ca sa ma angajez, dar nu stiu, as putea face orice.as putea si sa am grija de o batranicathinking sa-i fac cumparaturile, sa impart pliante. apropo, stau in Bucuresti, prin Militari, vreo idee de slujba? vreo cunostiintapuppy dog eyes?

p. s:nu sunt vreo fata de aia fitoasa si chiar nu sunt proasta. vreau sa fac ceva cu viitorul meu incepand de acum.va rog? oricepuppy dog eyes.si va rog nu-mi mai raspundeti cu "iti pierzi copilaria". imi asum acest risc.

scuza. ti categoria:*, multumesc anticipat pentru raspunsuri, cat mai multe raspunsuri, va roogpuppy dog eyesfunda+votpuppy dog eyespuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

In primul rand imi pare foarte rau de situatia ta financiara si rar gasesti persoane de genul acesta ca tine,atat de minunate incat isi sacrifica copilaria pentru a-i ajuta pe parinti cu banii,in al doilea rand cel mai potivit pentru tine,cel putin aceasta metoda mi se pare mie,este sa te faci reprezentant avon ori oriflein ori altceva pentru ca nu trebuie sa muncesti asa de mult si se castiga foarte bine sau vorba ta sa ajuti o batranica,iti urez mult succes, vorbesc foarte serios chiar te sustin, bafta!

2 răspunsuri:
| tiberiu31 a răspuns:

Eu nu cred ca cineva ar vrea sa te bage la munca de la 14 ani ai zis tu acolo ca "va rog nu-mi mai raspundeti cu "iti pierzi copilaria"straight face" dar ai mai si zis ca vrei sa faci ceva cu viitorul tau si cred ca munca de la 14 ani nu o sa te ajute scuze daca te-am deranjat...papa succes:*...nu te supara a fost doar o pareretongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti multumesc "sym0"love struck,apreciez.