| AnaMoise a întrebat:

Hei! Am 14 ani si parintii mei nu ma lasa sa am un iubit... sad
Mai demult... cand i-am spus mamei ca imi place de un baiat m-a certat... Sugerati-mi ce ar trebui sa fac!

Răspuns Câştigător
| aly1D a răspuns:

Eu am 15 ani si am avut primul iubit la 14. Parintii mei au stiut de el si nu au comentat, mama chiar imi dadea sfaturi si imi povestea ce facea ea la varsta mea.Mie mi se pare o varsta potrivita atata timp cat nu faceti alte prosti. Asa ca daca chiar iti place de un baiat cu adevarat nu renunta, apoi o sa-ti para rau. Incearca sa le explici parintlor si daca reactioneaza rau asta e. Un iubit secret suna distractiv. laughing) Sper ca te-am ajutat. Bafta!

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta este! Vezi-ti de scoala. Ce poti face?

| darrio2007 a răspuns:

Ce sa faci? Lasa baietii si tine-te de scoala.Au dreptate parintii tai.Vei avea timp destul de baieti mai tarziu.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Asteapta sa termini scoala si apoi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa faci? sa ii asculti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aproape 14, dar am iubit... Nu i-am zis mamei ca sunt cu el, doar ca vorbim. + ca suntem in aceiasi clasa big grin Daca (,) chiar nu mai poti fara, nu ii spune mamei tale, dar crede-ma ca e mai bine fara tongue laughing

| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

Cred ca mama ta are dreptate chiar daca sunt baiat diferit de cei lalti tot stiu ca baieti stau cu fete pentru a le rani si dupa sa le vorbeasca pe la spate ca sunt panarame si ca sau culcat cu ele
asa ca lasa baieti si tinete de scoala ca sa ajungi cineva

| OmuFărăDinți02 a răspuns:

Ai timp de un iubit, vezi-ti de scoala